Mistrz zmianowy utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • 13 wynagrodzeń rocznie
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym m.in.: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dla dzieci, dofinansowanie szkoleń i kursów, możliwość uzyskania uprawnień

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wiedza z zakresu budowy oraz zasad obsługi maszyn i urządzeń
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office oraz systemu SAP
  • Znajomość przepisów BHP
  • Umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zadania:

  • Organizacja pracy w dziale utrzymania ruchu i koordynacja prac podległego zespołu
  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń
  • Współpraca z innymi działami w firmie, dostawcami i podwykonawcami
  • Nadzór nad realizacją planu napraw i remontów
  • Analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z działem zakupów w zakresie zapotrzebowania na materiały i części

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy