Opis stanowiska pracy

- nadzorowanie pracy wydziału i odpowiedzialność za powierzoną zmianę
w zakresie produkcji spawalniczej, pras, odtłuszczalni, lakierni proszkowej
i maszyn CNC - ploter frezująco-grawerujący, wycinarka wodna;
- organizacja i optymalizacja procesu produkcyjnego;
- zabezpieczenie odcinka w materiały, narzędzia, dokumentację i środki
pomocnicze;
- koordynowanie przepływów detali w celu terminowej realizacji zadań określonych
w planie produkcji;
- wykonywanie wyrobów o parametrach określonych w dokumentacji
technologicznej;
- określanie przyczyn powstania braków i zaburzeń;
- zapewnienie właściwej eksploatacji maszyn, urządzeń i sprzętu pomocniczego;
- stawianie pracownikom szczegółowych zadań produkcyjnych i ich rozliczanie;
- zapewnienie porządku, dyscypliny i właściwych stosunkow międzyludzkich.

Wymagania

- doświadczenie w pracy produkcyjnej o różnorodnym asortymencie w branży
technicznej;
- minimum dwuletnie doświadczenie w kierowaniu zespołem;
- dobra znajomość rysunku technicznego;
- znajomość spawalnictwa, obróbki plastycznej i mechanicznej metali;
- ogólna znajomość procesów przygotowania powierzchni i lakierowania
proszkowego.

Prezentacja firmy

P.P.U.H. \\\\\\\\\\\\\\\"ERPLAST\\\\\\\\\\\\\\\" jest dynamicznie rozwi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Docelowo - czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatek funkcyjny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji