Mistrz Utrzymania Ruchu

Colian Sp. z o.o.

Opatówek, wielkopolskie

Colian Holding SA to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Opatówek

Opis stanowiska

  • Nadzór i zarządzanie procesami remontowymi, konserwacyjnymi, budowlanymi maszyn i urządzeń
  • Planowanie i realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu,
  • Analizę przyczyn i skutków awarii, planowanie działań w celu ich usunięcia
  • Organizowanie i nadzorowanie bezpiecznej eksploatacji oraz konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z przepisami energetycznymi, ppoż. oraz BHP
  • Dbałość o właściwy poziom techniczny wykonywanych prac
  • Nadzór nad gospodarką środkami trwałymi w lokalizacji
  • Inicjowanie przedsięwzięć zmierzających w celu usprawnienia eksploatacji urządzeń i racjonalizacji zużycia mediów
  • Ścisłą współpracę z działem produkcji w zakresie doskonalenia procesów i poprawienia wydajności układów produkcyjnych
  • Budżetowanie kosztów związanych z remontami i utrzymaniem ruchu oraz kontrola ich realizacji
  • Optymalizacja kosztów utrzymania ruchu
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Min. 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży spożywczej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomość i doświadczenie we wprowadzaniu narzędzi Lean Management w zakładzie produkcyjnym
  • Mile widziana znajomości AutoCad
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Uprawnień energetycznych (urządzenia gazowe i ciśnieniowe)
  • Prawa jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość obsługi programu SAP

Oferujemy

  • pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy
  • możliwość realizowania własnych pomysłów i wizji
  • pracę dynamiczną i pełną wyzwań
  • standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy)
  • pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.