Mistrz Utrzymania Ruchu - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z sektora przemysłu ciężkiego z siedzibą w Krakowie, poszukujemy kandydata na stanowisko Mistrza Utrzymania Ruchu.

Mistrz Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • utrzymywanie sprawności i nadzór nad parkiem maszynowym
  • opracowywanie harmonogramów remontów maszyn i urządzeń
  • współpraca i nadzór nad wewnętrznymi służbami UR i zewnętrznymi firmami
  • optymalizacja magazynów części zamiennych
  • zamawianie i nadzór nad częściami zamiennymi
  • nadzór nad dokumentacją DTR
  • nadzór i opracowywanie instrukcji konserwacji, LTT, TPM, 5S itd.
  • egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur
  • monitorowanie i bieżące raportowanie działań w dziale UR
  • stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w Utrzymaniu Ruchu na ww. stanowisku
  • zdolność do planowania i zarządzania pracą własną i zespołu UR
  • znajomość zagadnień automatyki w tym sterowników PLC Siemens S7
  • znajomość zagadnień mechaniki i hydrauliki siłowej
  • bardzo dobrą, praktyczną znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość zagadnień LEAN

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną, koleżeńską atmosferę
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta multisport, opieka medyczna, kafeteria, pakiet socjalny)
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.