Opis stanowiska pracy

Przywiązujemy ogromne znaczenie do zatrudniania zdolnych, ambitnych i wykwalifikowanych pracowników. Chcemy aby, zostali z nami dłużej, dlatego inwestujemy i dbamy o naszych pracowników, zapewniając im przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku oraz stwarzając szerokie możliwości rozwoju zawodowego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Osoby na stanowisko:

Mistrz Produkcji

Firma MATERNE

branża spożywcza, produkcja dżemów

Lokalizacja: Łopatki koło Lublina

Opis stanowiska

  • Organizacja i nadzór procesu produkcji
  • Koordynacja pracy 30-osobowego zespołu produkcyjnego
  • Nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą
  • Analiza wyników i kontrola płynności produkcji
  • Doskonalenie metod produkcyjnych, optymalizacja kosztów i jakości
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP, procedur i regulaminów obowiązujących w firmie
  • System pracy II-zmianowy: 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku
  • Raportuje do Kierownika Produkcji

Wymagamy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata w jednej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników produkcyjnych
  • Umiejętność monitorowania i korygowania procesu produkcyjnego
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: technologia żywności, biotechnologia, inżynieria produkcji
  • Dobra znajomości Excela i programów służących do rozliczenia produkcji stanu magazynowego
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prestiżowej firmie o rozpoznawalnej marce
  • Przyjazną atmosferę wzajemnego szacunku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • Udział w licznych szkoleniach
  • Wysokiej jakości narzędzia pracy
  • Nowoczesne, komfortowe biuro
  • Bogaty Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Kartę MultiSport

Prezentacja firmy

Firma SELFORCE istnieje na rynku od dwóch lat, została stworzona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości