Opis stanowiska pracy

Co będzie należało do Twoich obowiązków ?

- nadzór nad zmianą produkcyjną,

- realizacja zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem: jakości i terminu realizacji,

- zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,

- planowanie pracy i raportowanie wyników swojej zmiany,

- przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych, adaptacji pracowników,

- ciągła optymalizacja procesów w kontrolowanym obszarze zgodnie z Lean Manufacturing,

- dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania

Czego oczekujemy ?

- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,

- umiejętności planowania i organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu,

- umiejętności zarządzania oraz motywowania podległego zespołu,

- wykształcenia minimum średniego,

- znajomości obsługi komputera, mile widziana umiejętność obsługi programów klasy ERP,

- komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,

Prezentacja firmy

Tworzymy GRUPĘ MARDOM, w której skład wchodzą dwie dynamiczne rozwijając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Kontrola jakości