Mistrz Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z sektora przemysłu ciężkiego z siedzibą w Krakowie, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Mistrza Produkcji.

Mistrz ProdukcjiMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników produkcyjnych, organizacja pracy i przydział zadań w zależności od planów produkcyjnych
  • egzekwowanie przepisów BHP, instrukcji pracy oraz obowiązujących procedur
  • monitorowanie i bieżące raportowanie realizacji produkcji
  • stałe podnoszenie jakości, dyscypliny pracy oraz kwalifikacji podległych pracowników
  • przygotowywanie i aktualizacja instrukcji pracy, prowadzenie szkoleń stanowiskowych
  • działania ograniczające straty i koszty produkcji (Lean Manufacturing)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia na ww. lub podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację biznesową
  • doświadczenie w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego
  • umiejętność planowania i sprawnego zarządzania pracą własną oraz podległego zespołu
  • praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, szczególnie MS Excel
  • zorientowanie na osiąganie założonych celów
  • akceptacja pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną, koleżeńską atmosferę
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (multisport, opieka medyczna, kafeteria, pakiety socjalne)
  • kursy i szkolenia pozwalające podnosić kwalifikacje

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.