Mistrz Produkcji

Moltton

Częstochowa, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wszystkimi operacjami produkcyjnymi w celu zapewnienia planowanej produkcji
  • Osiąganie założonych celów produkcyjnych
  • Produkowanie z najwyższymi standardami jakości
  • Przestrzeganie przepisów, procedur i instrukcji obowiązujących w firmie
  • Zarządzanie, nadzór i motywowanie zespołu produkcyjnego
  • Optymalizacja zdolności produkcyjnych i ograniczenie odpadów
  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących realizacji produkcji
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość programu EXCEL
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników
  • Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia)
  • Dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, transport)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton