ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne zadania:

• Zarządzanie produkcją (dział wtryskarek),
• Terminowa i jakościowa realizacja zadań,
• Opracowywanie i współudział w opracowywaniu usprawnień produkcyjnych,
• Zarządzanie zespołem wyznaczanie priorytetów,
• Przestrzeganie obowiązujących norm.

Wymagania:

• Wykształcenia min. średniego/technicznego (mile widziane wyższe),
• Doświadczenia min. 4 lata w zarządzaniu zespołem,
• Doświadczenia min. 3 lata w dziale wtryskarek,
• Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Znajomości Lean Manufacturing,
• Znajomości SAP lub innego systemu ERP,
• Znajomości MS Office (Excel - wymagany).

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w zarządzaniu produkcją i zespołem,
• Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę,
• Premię roczną,
• Bogaty pakiet benefitów (więcej szczegółów zdradzamy podczas rozmowy).

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials