Opis stanowiska pracy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na polski rynek rekrutacyjny nowych wartości i innowacji. Skutecznie dbamy o potrzeby naszych Kandydatów i Klientów kreując nowoczesne rozwiązania w obszarze HR, podnoszące efektywność prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Z powodzeniem realizujemy ogólnopolskie projekty rekrutacji stałych oraz projekty doradcze i konsultingowe. Poznajmy się! JobMe!
Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej Firmy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Mistrz Produkcji

Zakres zadań:

• Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (7-20 osób)
• Nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych
• Zapewnienie utrzymywania porządku i dyscypliny w obszarze produkcyjnym, m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5s
• Dzienne monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji
• Realizowanie założonego planu produkcji
• Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach
• Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników

Klient oferuje:

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- pracę w nowoczesnej firmie

Wymagania

Wymagania:

• Minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Dobra organizacja czasu pracy
• Nastawienie na realizację celów
• Umiejętność pracy w zespole
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym/ czterobrygadowym

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji