Mistrz Produkcji - w wytwórni mieszanek asfaltowych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łask, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łask

Ilość wakatów: 1

Miejsce pracy: Łask/Anielin (35 km od Łodzi)

Zakres obowiązków:

  • Uzupełnianie oraz prowadzenie dokumentów związanych z bieżącą pracą produkcji (ilość zużytych materiałów, analiza kosztów)
  • Koordynacja oraz nadzór nad pracą podległych pracowników - 2 osoby
  • Bieżące przekazywanie informacji, raportowanie oraz współpraca z kierownikiem wytwórni
  • Wsparcie pracowników w codziennych obowiązkach
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji oraz terminową realizacją
  • Przestrzeganie zasad BHP i OŚ oraz Ppoż
  • Rozliczanie produkcji, godzin pracy sprzętu, czasu pracy pracowników
  • Zamawianie materiałów produkcyjnych
  • Rozliczanie FV materiałowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu/ koordynowaniu pracy podległego zespołu
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn, nadzorowaniu procesu produkcji, parametrów
  • Wysoka kultura osobista
  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe w pracy w wytwórniach mas bitumicznych, mieszanek asfaltowych, mineralnych i pkrewnych - bardzo mile widziane
  • Uprawnienia SEP do 1kV - mile widziane
  • Dobra znajomość obsługi komputera w tym programów MS Office i Excel
  • Umiejętność tworzenia dobrych relacji, komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o kodeksową umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, bardzo dobrze prosperującej firmie
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Miłą atmosferę i wysoką kulturę pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godz. 7:00 - 15:00
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego, dofinasowanie do karty Multisport, spotkania integracyjne, świadczenia w ramach pakietu socjalnego: np. dofinansowanie do wypoczynku
  • Nagroda roczna - do 50% zasadniczego wynagrodzenia
  • Możliwa premia za efektywność do 500 PLN brutto
  • Wynagrodzenie - do ustalenia na kolejnych etapach rozmów

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Ta oferta pracy jest aktualna, rekrutujemy pomimo sytuacji związanej z światową epidemią! Prowadzimy rekrutację w formie on-line.

Numer referencyjny: 010720/PP/MK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.