Mistrz produkcji / Team Leader @ GE Power (Industrial Solutions)

GE Power

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GE Power projektuje, wytwarza, dostarcza oraz serwisuje najnowocześniejsze produkty oraz systemy dla sektora energetycznego oraz przemysłu, w tym realizuje projekty pod klucz. W Polsce posiadamy Zakład Turbin w Elblągu produkujący kompletne turbiny parowe oraz podzespoły dla elektrowni parowych, gazowych i jądrowych. We Wrocławiu funkcjonuje zakład produkcji generatorów prądu, a w Łodzi mieści się dział projektowy.

W chwili obecnej poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Mistrz Produkcji / Team Leader

Lokalizacja: Łódź nr ref:3035332

Zakres obowiązków:

• Planowanie, organizacja i kontrola pracy podległego zespołu oraz realizacja planów produkcyjnych
• Nadzór nad terminowością i jakością produkcji w celu zapewnienia realizacji harmonogramu produkcji
• Optymalizacja procesów w obszarze wydajności i jakości na podległym obszarze produkcji
• Bliska współpraca z działami produkcyjnymi oraz działem jakości, planowania i zakupów
• Sporządzanie raportów i analiz w zakresu produkcji

Wymagania

Kwalifikacje / wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku nadzorującym w środowisku produkcyjnym
• Kompetencje z zakresu zarządzania zespołem oraz organizacją pracy własnej i podległych pracowników poparta doświadczeniem
• Wykształcenie wyższe
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Mile widziana znajomość programu SAP

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji