Mistrz Produkcji-Operator Maszyn

CMC Poland Sp. z o.o.

Raczki, podlaskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Raczki

Obecnie poszukujemy rzetelnych kandydatów do pracy na stanowisku Mistrza Produkcji- Operatora Maszyn w Zakładzie Złomowym CMC Poland Sp. z o.o. w Raczkach

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesem produkcji,
  • nadzór nad pracą operatorów maszyn oraz w razie potrzeby przejęcie ich obowiązków,
  • kontrola i nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP, P.Poż, Ochrony Środowiska i Prawa Pracy,
  • koordynowanie procesów logistycznych związanych z zakupem złomu,
  • ważenie oraz klasyfikacja złomu,
  • organizacja załadunku oraz wysyłek wagonowych,
  • nadzór nad stanem technicznym urządzeń i budynków znajdujących się w Zakładzie,
  • praca w systemie jednozmianowym (poniedziałek-piątek 7.00-15.00).

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, także zakresie zarządzania pracownikami,
  • znajomość branży złomowej,
  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),
  • znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji MS Office (Word, Excel) w stopniu dobrym
  • uprawnienia do obsługi żurawia samojezdnego IIŻ Fuchs, udźwig co najmniej 25 ton,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność podejmowania decyzji,
  • mile widziany- znajomość języka angielskiego, przebyte szkolenia sprzedażowe oraz znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu,
  • dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport,
  • korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym,
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki),
  • praca od zaraz.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy