Mistrz produkcji koksu

CARBO - KOKS Spółka z o.o.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie całokształtu pracy podległej zmiany zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnątrzzakładowymi,
  • kontrola działania wszystkich instalacji, urządzeń, maszyn sortujących i załadowczych koksu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami technologicznymi,
  • współudział w kierowaniu wszystkimi pracami, związanymi z usuwaniem awarii,
  • utrzymywanie ładu i porządku na wszystkich podległych dozorowi stanowiskach pracy,
  • nadzorowanie prawidłowości obsługi, eksploatacji i należytej konserwacji wszystkich maszyn, urządzeń, narzędzi pracy i przyrządów przez podległych pracowników.

Wymagania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • umiejętność obsługi komputera,

System pracy:

  • ruch ciągły – godziny pracy od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00, od 22.00 do 6.00.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.

Prezentacja firmy

Branża koksownicza, wytwórca koksu odlewniczego, wielkopiecowego i przem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji