Mistrz Produkcji - 2 zmiany - atrakcyjne warunki!

Foram

Karpicko, k., Wolsztyn, Grodzisk Wlk, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma Foram mieszcząca się w Karpicku zatrudni na stanowisko:

MISTRZ PRODUKCJI

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego i terminowej obsługi zleceń,
  • Organizacja pracy zespołu– podział zadań i monitorowanie ich wykonania,
  • Wsparcie pracowników w bieżących problemach poprzez udzielanie koleżeńskiej pomocy współpracownikom przy wykonywaniu przez nich zadań służbowych,
  • Rozwój umiejętności technicznych podległych pracowników,
  • Nadzorowanie przeglądów serwisowych – zgodnie z harmonogramem,
  • Pomoc bezpośrednim przełożonym w codziennym zarządzaniu działami,
  • Okresowe informowanie bezpośredniego przełożonego o postępie pracy, napotkanych trudnościach oraz o podjętych środkach zabezpieczających wykonanie nałożonych zadań,
  • Pomoc w utrzymaniu czystości i ładu w miejscu pracy,
  • Nadzór nad bezpieczeństwem, dyscypliną i jakością pracy podległych pracowników.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w organizowaniu i kontroli pracy zespołu produkcyjnego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Dyspozycyjność i sumienność
  • Znajomość obsługi komputera
  • Możliwość rozpoczęcia stosunku pracy nie później niż 2 tygodnie od pozytywnej decyzji rekrutacyjnej

Oferujemy:

  • Możliwość szybkiego osiągnięcia wysokich zarobków przez motywacyjny system wynagradzania, w zależności od efektów pracy oraz zaangażowania,
  • System pracy  dwuzmianowy od poniedziałku do piątku,
  • Umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Szkolenie na stanowisku pracy,
  • Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny tylko w godzinach 7:00-15:00.

Prezentacja firmy

Firma FORAM Sp. z o.o. sp.k., znana także pod marką Artforma, to czołowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji