Mistrz lub brygadzista w dziedzinie budowlanej (M/K/I)

Gottlob Rommel Bauunternehmung GmbH & Co. KG

Niemcy, Lipsk, zagranica

Witamy w Teamie - podążaj z nami za naszym mottem: "zawsze lepiej".
Jako tradycyjne, odnoszące sukcesy i zdrowe przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości z branży budowlanej wiemy dokładnie, jak ważni są kompetentni i zorientowani na sukces pracownicy. Praca zespołowa, dobra atmosfera pracy, wysoka orientacja pracowników i ciekawe projekty to ważne powody do zadowolenia naszych zatrudnionych.

Nasza oferta:

  • Interesujące, niedalekie od miejsca zamieszkania przedsięwzięcia budowlane w regionie Lipska
  • Wysoce zmotywowany zespół z entuzjazmem do budowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i firmowe zabezpieczenie emerytalne
  • Możliwości dalszego rozwoju osobistego
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia, jak również przyjazna atmosfera w pracy
Buduj z nami. Dla wzmocnienia naszego zespołu, poszukujemy do jak najszybszego zatrudnienia na pełny etat w lokalizacji: Niemcy, Lipsk

Twoje zadania:

  • Nadzór naszych projektów budowlanych na budowie
  • Koordynacja podprzedsiębiorstw
  • Kontrola wykonania pod względem jakości, kompletności i dotrzymania terminu
  • Gwarancja bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia
  • Wsparcie kierownika projektu

Twoje umiejętności:

  • Pomyślne ukończenie kursu pracy dla brygadzistów lub porównywalne kwalifikacyjnie wykształcenie z praktyką budowlaną
  • Minimum trzy lata doświadczenia w zawodzie budowlanym
  • Zdolność rozwiązywania konfliktów oraz wiedza techniczna
  • Zdolność zarządzania i organizacji, jak również samodzielne i odpowiedzialne podejmowanie działań

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Rommel Dresden GmbH & Co. KG • Fritz-Reuter-Straße 32 c • 01097 Dresden • www.gottlob-rommel.de/karriere
Martyna Charemska • bewerbung@rommel-dresden.de • Telefon 0711 25565-0