Mistrz hali produkcyjnej

Dynamik Filtr

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • nadzór nad ok. 25 pracownikami na hali produkcyjnej,
  • organizację pracy pracowników produkcyjnych,
  • terminową realizację projektów,
  • nadzór nad procesami obróbki stali konstrukcyjnej oraz nierdzewnej,
  • nadzór nad materiałem,
  • organizację załadunków i montaży.

Wymagania;

  • wykształcenie wyższe techniczne: preferowana budowa maszyn lub kierunki związane z produkcją,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • komunikatywność na wysokim poziomie,
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • obsługa komputera (pakiet office),
  • dobra organizacja czasu pracy,

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • miejsce zamieszkania – Częstochowa i okolica.

Wynagrodzenie będzie uzależnione m.in. od stopnia doświadczenia na podobnym stanowisku, a także od posiadanych umiejętności danego kandydata.

Zapewniamy;

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • wsparcie w realizacji zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • rozpoznawalną na rynku markę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • duże możliwości rozwoju,

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Prezentacja firmy

Dynamik Filtr to uznana marka na rynku urządzeń przeznaczonych dla gospo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne