Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1063

Obowiązki:

1. Nadzór i właściwa organizacja pracy podległych pracowników w celu:
- zapewnienia nieprzerwanej dostawy właściwej jakości wody dla odbiorców,
-wykrywania nielegalnych podłączeń do sieci wodociągowej,
-zapewnienia stałej sprawności technicznej i technologicznej urządzeń zaopatrzenia w wodę,
-właściwej eksploatacji systemu oraz terminowej realizacji remontów bieżących, konserwacji urządzeń i sieci wodociągowej oraz usuwania awarii, świadczenia usług w zakresie budowy i remontów sieci i przyłączy wodociągowych.
2. Uzgadnianie dokumentacji technicznej w zakresie objętym działalnością działu.
3. Uczestnictwo w odbiorach technicznych w zakresie objętym działalnością działu.
4. Udział w planowaniu koniecznych inwestycji, modernizacji i remontów urządzeń i sieci wodociągowej.
5. Wdrażanie postępu technicznego i nowych metod pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunkowe) Minimum 2 - letnie doświadczenie na stanowisku mistrza lub kierownika działu związanego z budową lub eksploatacją urządzeń wodociągowych Znajomość nowych rozwiązań technologicznych Doświadczenie w zarządzaniu zespołem Dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu Wysoka kultura osobista, sumienność i odpowiedzialność Prawo jazdy kategorii min. B Oferujemy: Praca w dynamicznym środowisku oraz przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy. Możliwość odbycia stażu na uprawnienia budowlane.

Miejsce pracy: Mazurskie 1A, 11-700 Mrągowo, powiat: mrągowski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV w zamkniętej kopercie z dopiskiem mistrz gospodarki wodociągowej - oferta pracy można przesłać na adres siedziby firmy: Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. , 11-700 Mrągowo, os. Mazurskie 1A lub złożyć osobiście w ZWiK Spółka z o.o., pokój nr 9. Termin rekrutacji upływa 31-10-2019r. ZWiK Spółka z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi uczestnikami rekrutacji.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy