Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mistrz Energetyk

Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Zakres obowiązków:

• Kierowanie i organizacja pracy podległych pracowników,
• Kontrolowanie i utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn,
• Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń oraz odpowiedzialność za ich naprawę,
• Dokonywanie okresowych przeglądów urządzeń, nadzór nad pracami remontowymi i serwisowymi,
• Zarządzanie bieżącymi zakupami części zamiennych,
• Prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej maszyn i urządzeń technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: energetyka, mechanika i budowa maszyn,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na wydziale produkcyjnym,
  • Znajomość zagadnień energetycznych, hydrauliki siłowej,
  • Znajomość urządzeń z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki i energetycznych,
  • Doświadczenie w pracy na wydziale produkcyjnym,
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników,
  • Posiadanie uprawnień SEP (gazowe i cieplne dla dozoru),
  • Mile widziana znajomość narzędzi TQM, Lean Manufacturing, 5S, Kaizen oraz systemu SAP,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1.

Klient oferuje:

• Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Pakiet socjalny,
• Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w ramach struktury firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.