Mistrz Działu Obróbka Skrawaniem

Alpha Technology Sp. z o.o. Sp. k.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

ALPHA TECHNOLOGY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo - akcyjna od lat działająca w oparciu o zasady partnerstwa, zaufania i jakości zatrudni pracownika na stanowisko:

MISTRZ DZIAŁU

OBRÓBKA SKRAWANIEM

do Zakładu Konstrukcyjno Mechanicznego – Narzędziownia w Krakowie specjalizującego się w wykonawstwie form wtryskowych do tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość zagadnień obróbki skrawaniem.
  • doświadczenie w pracy na frezarkach konwencjonalnych,
  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w pracy w zespole, najchętniej na stanowisku mistrza/brygadzisty,
  • predyspozycje do kierowania zespołem pracowników,
  • umiejętność planowania pracy własnej i pracy zespołu,
  • komunikatywność, rzetelność, dokładność, odpowiedzialność.

Wynagrodzenie:

  • adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • premia roczna w zależności od wyników finansowych Zakładu

Benefity:

  • bilety do teatru i aquaparku,
  • paczki żywnościowe na Święta Wielkanocne i Boże Narodzenie,
  • wycieczki finansowane przez fundusz socjalny,
  • możliwość korzystania z jachtu dokującego na Mazurach.

Prezentacja firmy

Alpha Technology to 7 nowoczesnych Zakładów produkcyjnych. <br/>Świadcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria