Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z ponad 35-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Mistrza Działu Mechanicznego

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • Nadzorowanie prac Działu Mechanicznego, tj. wykonywanie i naprawianie form do EPS oraz części zamiennych urządzeń produkcyjnych,
  • Planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników zgodnie z przepisami BHP, prawa pracy oraz wewnętrznymi ustaleniami,
  • Weryfikowanie, nadzorowanie i realizowanie planu/zadania,
  • Wspieranie pracowników podczas wykonywania prac ślusarsko-spawalniczych i prac związanych z obróbką.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Praktyczna znajomość z zakresu: obróbki metali, ślusarstwa narzędziowego, spawania: gazowego, MIG, MAG, TIG,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Podstawowe uprawnienia spawalnicze,
  • Znajomość obowiązujących przepisów k.p. i BHP i P.poż.

Oferujemy:

  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria