Mistrz (brygadzista) w serwisie gwarancyjnym budów

UNIBEP S.A.

Bielsk Podlaski, podlaskie

Opis stanowiska pracy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa, specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym (obiekty hotelowe, biurowe i handlowo-usługowe). Do prowadzenia działalności deweloperskiej w powyższym obszarze została powołana Unidevelopment S.A. Nasze oddziały realizują również działalność budowlaną w sektorze drogowym (Oddział Infrastruktury Unibep S.A. oraz Budrex Sp. z o.o.) oraz produkcyjną skierowaną na rynek skandynawski i polski (Unihouse S.A.).

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w UNIHOUSE S.A. zajmującego się produkcją domów modułowych o konstrukcji drewnianej, nadających się do realizacji hoteli i moteli, budynków wielorodzinnych, akademików, szkół i przedszkoli oraz domów opieki na stanowisku:

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę serwisową obiektów mieszkalnych zrealizowanych przez firmę poprzez:

  • weryfikację zasadności zgłaszanych usterek budowlanych oraz prowadzenie bieżącej analizy przyczyn ich powstawania
  • współpracę ze specjalistą ds. obsługi gwarancyjnej w zakresie obsługi nadzorowanych obiektów
  • przygotowanie miesięcznego harmonogramu robót oraz uczestniczenie w przeglądach gwarancyjnych
  • zakup oraz wydawanie pracownikom materiałów i narzędzi niezbędnych do usuwania usterek
  • nadzorowanie i rozliczanie realizacji prac wykonanych przez poszczególnych pracowników i podwykonawców oraz samodzielne wykonywanie robót ogólnobudowlanych
  • uzyskanie potwierdzenia usunięcia zgłoszonych usterek od Zamawiającego po zakończonych pracach, a także uzyskanie od Inwestora dokumentu potwierdzającego zakończenie okresu gwarancji

Od kandydatów oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia w wykonywaniu prac wykończeniowych – układanie glazury, podłóg, szpachlowanie, malowanie, montaż / regulacja drzwi i okien, montaż szalówki, itp.
  • znajomości jęz. angielskiego umożliwiającej komunikację (mile widziana znajomość jęz. norweskiego)
  • prawa jazdy kat. B oraz dyspozycyjności i mobilności w zakresie pracy na terenie działania spółki (głównie obszar Norwegii)
  • umiejętności obsługi komputera oraz czytania rysunku technicznego
  • wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i dobrej organizacji pracy
  • doświadczenie na rynku skandynawskim lub innym rynku zagranicznym oraz w zakresie budownictwa o konstrukcji drewnianej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe w walucie lokalnej podczas pobytu za granicą, w Polsce – stawka miesięczna
  • Umowę o pracę wraz z zapewnieniem ciągłości pracy
  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy, zakwaterowanie na koszt firmy oraz wypłacany dodatek na wyżywienie w czasie pobytu zagranicznego
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. Karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowania do wczasów, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, itp.)

Prezentacja firmy

GRUPA UNIBEP to polska firma giełdowa o 70-letnim doświadczeniu, specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca fizyczna, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy