Colian Holding SA to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się prowadzeniem kompleksowej logistyki dla marek: Solidarność, Goplana, Grześki, Jutrzenka, Appetita, Hellena a także klientów zewnętrznych z różnych branż.

Colian Sp. z o.o.
W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mikrobiolog

Miejsce pracy: Opatówek

Opis stanowiska

  • Badanie mikrobiologiczne surowców, półproduktów, wyrobów gotowych, prób ofertowych
  • Odczyt posiewów mikrobiologicznych, obliczanie wyników, analiza i interpretacja, śledzenie trendów
  • Monitorowanie jakości mikrobiologicznej wody
  • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych badań i oznaczeń
  • Przygotowanie odczynników, rozcieńczalników i podłoży
  • Pobór i badanie wyznaczonych parametrów mikrobiologicznych dla prób
  • liniowych, środowiskowych
  • Znajomość i stosowanie procedur, instrukcji i norm, wymogów HACCP
  • Realizowanie założeń GLP, GHP, GMP

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowane mikrobiologia, technologia żywności, chemia spożywcza, towaroznawstwo, biotechnologia itp.)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. A2
  • Umiejętności oceny sensorycznej surowców i produktów
  • Dokładności i spostrzegawczości
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów na rynku FMCG
  • Możliwość poznawania nowych technologii
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • Pracę na cały etat w oparciu o umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Równocześnie uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.