Opis stanowiska pracy

Laboratorium weterynaryjne Agro-vet we Wrocławiu specjalizujące się w diagnostyce laboratoryjnej chorób zwierząt, ze szczególnym wskazaniem na choroby drobiu.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
MIKROBIOLOG (ASYSTENT)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za:
• wykonywanie badań mikrobiologicznych, bakteriologicznych, serologicznych, parazytologicznych, molekularnych (PCR) i innych
• Przyjmowanie próbek do badań; przygotowanie wyników badań; opracowywanie sprawozdań z badań
• Prace administracyjno-biurowe związane z obsługą Klientów

Wymagania

Od kandydatów wymagamy następujących kwalifikacji:
• wykształcenie wyższe biologiczne (oczekiwany kierunek: mikrobiologia)
• znajomość nowoczesnych technik badawczych stosowanych w mikrobiologii, biotechnologii, parazytologii
• umiejętność obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office)
• staranność, dokładność, samodzielność
• umiejętność pracy w zespole
• preferowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mówienie, rozumienie, czytanie, pisanie) na poziomie średniozaawansowanym
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie pracy w Systemie Jakości oraz staż pracy

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, możliwość etatowej pracy w nowoczesnym laboratorium oraz pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi wiedzy i kariery zawodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV, referencje oraz dokumenty poświadczające umiejętności) listownie na adres firmy lub złożenie jej osobiście w zamkniętej kopercie w siedzibie laboratorium.

Nadesłanej korespondencji nie zwracamy.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Laboratorium weterynaryjne AGRO-VET we Wrocławiu specjalizujące s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia