Miej gadane a będzie Ci dane! Sukces czai się za rogiem!

Firma Marketingowo-Reklamowa Łukasz Rosiak

31-146 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dzień dobry!
Zapraszamy do zapoznania się z naszą super bombową ofertą!

Co będziesz robić?

Rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać i…. rozmawiać ;)
A tak na poważnie to rozmawiać, sprzedawać i zarabiać! Jeśli zatem sztuka konwersacji to coś, co sprawia Ci przyjemność – to szukamy właśnie Ciebie!

Gdzie?

Firma marketingowo-sprzedażowa mająca swoją siedzibę w centrum miasta. Mamy sporo owych projektów sprzedażowych, które wymagają od nas coraz większego zaangażowania. Prowadzimy też kampanie dla organizacji pożytku publicznego więc robimy duuuużo dobrego na co dzień! :)

Jak?

Niech brak doświadczenia Cię nie zraża! Mamy szereg szkoleń i warsztatów, które do wszystkiego Cię przygotują i otworzą przed Tobą tajniki negocjacji i autoprezentacji.

Za ile?

Tyle ile chcesz! A na początek kasa rzędu 400-700zł CO TYDZIEŃ :)

Do tego dorzucamy:
- wolne weekendy – potrzebujemy Cię koniecznie tylko od poniedziałku do piątku!
-podróże po kraju i poza krajem
- częstą integrację ;)
- możliwość szybkiego awansu
- fajną atmosferę wśród młodych, ambitnych ludzi

Nie przegap szansy! Wyślij CV poprzez portal i czekaj na telefon od nas a my już zajmiemy się wszystkim!

Prezentacja firmy

Firma marketingowo-reklamowa to firma stworzona przez młodych, dy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
jasne!
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi