Mid/Senior .NET developer

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1094347

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – firmy windykacyjnej – poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Forma współpracy: B2B (umowa via HAYS Poland)
Stawka: 550 - 730 PLN netto + VAT / dzień (uzależnione od doświadczenia)

Celem projektu jest implementacja nowego silnika.

Zadania:
  • projektowanie oraz realizację zmian zgodnie z zebranymi wymaganiami
  • tworzenie dokumentacji wykonywanych prac
  • utrzymanie powierzonych do obsługi systemów (bieżąca konserwacja, poprawianie błędów, wsparcie dla innych osób w zakresie implementacji zmian)
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z wybranych technologii

Wymagania:

Znajomość technologii:
  • ASP.NET MVC
  • nHibernate
  • Microservices
  • .NET
  • C#
  • Continuous Delivery
  • TSQL
  • Kontenery IoC
  • EventSourcing
  • RabbitMQ
  • Doświadczenie pracy w zespole wg SCRUM
  • Angielski min. B1

Mile widziane:
  • Znajomość MSSQL (poziom przynajmniej średnio-zaawansowany)
  • REST (znajomość Web Api)
  • Biblioteki: Nancy FX, Xunit, FluentAssertions, NSubstitute)
  • Jeżeli kandydat miał doświadczenie z sektorem finansowym to też na plus

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Zapraszam do aplikowania!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland