Mid/Senior Java Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Aktualnie tworzymy zespół, który dołączy do nowego projektu związanego z backendowym przetwarzaniem procesów finansowych i aktuarialnych dla jednego z największych graczy na światowym rynku ubezpieczeń.

Mid/Senior Java DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór nad systemem IT w roli programisty wiodącego
  • Bezpośredni kontakt z zespołem Architektury i możliwość uczestnictwa w inicjatywach architektonicznych
  • Rozwój systemu opartego o Spring i Hibernate w środowisku Java 8 (niebawem migracja do JAVA 11)
  • Rozwój narzędzi z obszaru CI oraz monitoringu systemu

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w programowaniu Java / J2EE
  • Znajomość: Java, Spring (Core, AOP, MVC, ORM, JMS), Spring Security, Hibernate, Apache (CXF, POI, Maven, Tomcat), GIT, JAXB
  • Mile widziana znajomość PL/SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie wdrożenia)
  • Pracę przy projekcie dla światowego lidera ubezpieczeń
  • Swobodę decyzyjną w zakresie rozwiązań i technologii
  • Bliską współpracę z biznesem
  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.