Mid / Senior Java Developer

Devminds Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Java Developerów, którym umożliwimy pracę w Spring lub Java EE.

Z nami masz możliwość programowania w jednym z projektów:

  • aplikacja fin-tech obsługującą globalne banki i instytucje finansowe (Java EE)
  • system informatyczny dla firmy z branży telkom (Spring)
  • wewnętrzne rozwiązanie dla firmy ubezpieczeniowej (Spring)

Wynagrodzenie: 12-30 tys brutto

(uzależnione od doświadczenia, umiejętności i rodzaju umowy)

Ogólne obowiązki:

  • Development
  • Maintenance
  • Testing

Wierzymy, że satysfakcja i spełnienie Twoich oczekiwań to kluczowe elementy jeśli chodzi o zatrudnienie, dlatego też dopasujemy Ciebie do odpowiedniego zespołu.

Technologie i Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w Java min. 2 lata
    (PS: Dla bardzo dobrych Juniorów też znajdą się zadania!)
  • Techniczna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Spring lub Java EE
  • SVN/Git, Eclipse/IDEA,
  • ORM (np. Hibernate)
  • SQL i systemy bazodanowe
  • Maven i/lub Gradle
  • HTML, CSS
  • Doświadczenie w pracy z CI/CD

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Dogodną lokalizację:
    • Centrum - okolice ronda ONZ
    • Mokotów - okolice Galerii Mokotów
  • Świetną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu.

Prezentacja firmy

Devminds jest producentem oprogramowania.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems