Mid Java Developer

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1151714

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Java Developer (Mid)

Lokalizacja: Polska; praca 100% zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: ok 110 netto+vat/h
Język angielski: komunikatywny

Zarys projektu:
  • Projekty w domenie bankowej: Lending, PSD2, SWIFT, Payment
  • Nowoczesne technologie wokół Java/Spring/Mikroserwisy
  • Projekt dla zagranicznego klienta przechodzącego transformację cyfrową (program digitalizacji)

Zadania:
  • Realizacja API dla systemów front-endowych (web, mobile) w oparciu o architekturę mikroserwisów.

Wymagania:
  • Min 2.5 letnie doświadczenie komercyjne jako Java Developer
  • Stos technologiczny: Java, Spring, SpringBoot, Spring Security, PostgreSQL, Jenkins + Gitlab – for CI/CD; Mile widziana znajomość architektury mikroserwisowej; Mile widziana podstawowa znajomość biblioteki React
  • Komuniktatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • kartę Multisport i ubezpieczenie medyczne
  • szansę na rozwój w ciekawych i różnorodnych projektach IT
  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w oparciu o najwyższe standardy developmentu
  • współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie
  • bardzo elastyczny czas pracy
  • zespołowe lekcje języka angielskiego
  • budżet rozwojowy i Biblioteka Wiedzy
  • wzbogacisz swoją wiedzę w trakcie spotkań lunchowych, tzw. “brown bag”
  • okazję do wspólnej rywalizacji – w ramach współpracy z klientem możesz brać udział w konkursach w obszarze Machine Learning, takich jak DeepRacer
  • morskie przygody – z nami popływasz po Morzu Karaibskim, Śródziemnym lub Północnym
  • brak dress code – “casual friday everyday”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland