Mid Android Developer (100%)

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1154288

Twoja następna firma
Poszukujemy Android Developera, który pomoże naszemu klientowi w rozwoju największych zakupowych aplikacji mobilnych w Polsce. Twoim zadaniem będzie przede wszystkim rozwój core'owych aplikacji. Codziennym środowiskiem Twojej pracy będzie kilkuosobowy zespół Android, z zespołami backend, iOS, oraz z zespołem Design.

Opis stanowiska:
• rozwijanie aplikacji mobilnych na platformę Android
• utrzymanie odpowiedniej jakości kodu,
• ścisła współpraca z back-end developerami oraz designerami,
• praca z systemem zarządzania zadaniami JIRA,
• praca z systemem kontroli wersji Git

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:
• znajomości języka Kotlin
• znajomości Android SDK,
• znajomości Android Studio IDE
• umiejętności pisania testów jednostkowych
• znajomości podstawowych wzorców projektowych
• doświadczenia w pracy z wykorzystaniem systemów kontroli wersji Git,
• komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
• znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:
• własne aplikacje na Google Play,
• znajomość Material Design oraz dobrych praktyk UX,
• projekty open source, aktywność na Stack Overflow,
• linki do aplikacji w Google Play.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Android SDK - regular
Kotlin- regular
RxJava - junior
AndroidX - junior
Firebase - junior
Moshi - junior
Okhttp - junior
Mockk - junior
junit5 - junior
MVVM/MVP - junior

Co zyskujesz?
• klient oferuje pracę całkowicie zdalną, również po pandemii
• godziny pracy są elastyczne, (core hours to: 10.00 - 15.00)
• Tech Fridays, podczas których zespół testuje, eksperymentuje i uczy się nowych technologii
• finansowanie szkoleń, kursów, konferencji i dostęp do e-learningów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland