Mgr farmacji - Łódź Piotrkowska

Praca.farmacja.pl

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Apteka Słoneczna Centrum Farmaceutyczne to polska firma, która dynamicznie rozwija się na rynku. Obecnie to druga co do wielkości, sieć aptek w województwie łódzkim i Laureat Diamentowego Forbesa za rok 2016. Naszą działalność opieramy na wykwalifikowanym i kompetentnym zespole pracowników, który ma obowiązek troszczyć się o dobro Pacjenta. Aktualnie w naszych aptekach pracuje około 200 osób, które mają stabilne zatrudnienie i możliwość awansu.

W związku z rozwojem placówki poszukujemy osób na stanowisko:

mgr farmacji w Łódzi

Zadania:

    • profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów

    • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków

    • budowanie trwałych relacji z pacjentami

    • wykonywanie leków recepturowych

    • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

    • wykształcenie wyższe mgr. kierunek farmacja

    • zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie realizowania recept oraz sprzedaży produktów OTC,

    • dobrej znajomość prawa farmaceutycznego

    • znajomość programu aptecznego KAMSOFT

    • dobra organizacja pracy

    • zaangażowanie

    • odpowiedzialność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej

- atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy

CV proszę kierować za pośrednictwem wityryny

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma AB Initio M. Matejczyk; C. Stańczak Sp. j. z siedzibą w Łodzi przy ul. ŁĄnowej 26/22 Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcą. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również że Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.