Opis stanowiska pracy

Bitron Poland Electronics należy do grupy BITRON ELECTRONIC DIVISION, w skład której wchodzą zakłady zlokalizowane we Włoszech, Meksyku oraz Chinach.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dostępie do nowoczesnego paku maszynowego oraz wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy jednym z wiodących producentów elektroniki na świecie dla firm z branży AGD, Automotive, HVAC oraz sektora energetycznego.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Metrolog

Miejsce pracy: Sosnowiec

Do głównych obowiązków będzie należało:

  • panowanie, wykonywanie, zlecanie i nadzorowanie kalibracji i sprawdzeń
  • analiza wyników kalibracji i podejmowanie działań w przypadku niezgodności
  • analiza Systemów Pomiarowych (MSA)
  • wsparcie innych działów w zakresie doboru i zakupu urządzeń pomiarowych
  • prowadzenie ewidencji wyposażenia pomiarowego
  • zamawianie i nadzorowanie przeglądów urządzeń pomiarowych i testowych

Wymagania:

  • minimum jeden rok doświadczenia w obszarze metrologii lub pomiarów (preferowane dziedziny: wielkości elektryczne, siła i moment, wielkości geometryczne)
  • wiedza nt. kalibracji sprzętu kontrolno-pomiarowego i MSA
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • wykształcenie minimum średnie techniczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność analizy i logicznej oceny problemu oraz podejmowanie decyzji w oparciu wyniki przeprowadzonych pomiarów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w obszarze produkcji elektroniki;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych min. LuxMed, karta Multisport;
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Wymagania

Prezentacja firmy

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Energetyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inżynieria