ManpowerGroup Sp. z o.o.

Metrolog

Miejsce pracy: Olsztyn

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie z branży automotive realizującej projekty na rzecz marek samochodowych klasy premium
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań w firmie
  • Liczne inwestycje w rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego
  • Umiejętność kalibracji urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Silna motywacja do rozwoju

Zadania:

  • Wykonywanie pomiarów części przy użyciu prostych narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Obsługa współrzędnościowa maszyny pomiarowej (CMM)
  • Współpraca z inżynierami przy wdrażaniu nowych projektów
  • Raportowanie wyników z przeprowadzonych kontroli
  • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja, rysunek techniczny)

Miejsce pracy: Mrągowo

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy