Method Developer - Lublin

Billennium Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

• Tworzenie elektronicznych dzienników laboratoryjnych na podstawie istniejących metod analitycznych
• Wykorzystywanie Excela w codziennej pracy do tworzenia formularzy dla użytkownika końcowego
• Tworzenie scenariuszy testowych oraz testowanie tworzonych rozwiązań
• Tworzenie dokumentacji walidacyjnej
• Wykorzystywanie dokumentacji laboratoryjnej w celu stworzenia elektronicznego procesu
• Współpraca z zespołami z różnych obszarów biznesowych
• Praca w środowisku międzynarodowym

Wymagania:

• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
• Wykształcenie wyższe – mile widziane: biotechnologia, biologia molekularna, chemia
• Biegła znajomość Microsoft Excel
• Podstawowa znajomość Oracle SQL
• Umiejętność pracy z literaturą naukową oraz wytycznymi europejskimi i amerykańskimi
• Mile widziana znajomość metod analitycznych oraz przebiegu analizy
• Mile widziane doświadczenie w dziedzinie CSV
• Mile widziana znajomość GAMP5
• Mile widziana znajomość 21CFR p. 11
• Mile widziana znajomość EU Annex 11
• Mile widziana znajomość funkcjonalności LEME
• Mile widziana znajomość systemów: NuGenesis, Empower
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Szkolenia wstępne
• Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy
• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
• Zajęcia z języka angielskiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.