Merchandising and Planning Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży Retail/Fashion, poszukujemy osoby na stanowisko:

Merchandising and Planning ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Opracowywanie budżetów sprzedaży i marży w podziale na poszczególne rynki i kategorie produktów w celu wykonania rocznego budżetu sprzedaży
  • Planowanie budżetów zakupów w celu realizacji planów sprzedaży i maksymalizacji zysków
  • Planowanie alokacji i optymalizacja stanów magazynowych w celu zwiększenia rentowności Firmy
  • Zarządzanie wynikami pracy zespołu
  • Ścisła współpraca z innymi działami w celu maksymalizacji sprzedaży i utrzymania standardów Firmy.

Wymagania:

  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z planowaniem i alokacją
  • Znajomość wskaźników sprzedażowych
  • Umięjętoność zarządzania zespołem
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie
  • uczestnictwo w charytatywnych eventach organizowanych przez firmę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.