Merchandiser/ wykładanie towaru

InterKadra Sp. z o.o.

Darłowo, zachodniopomorskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Darłowo

Nr ref. MR/07/17/Darłowo

OPIS STANOWISKA:

  • wykładanie towaru według ustalonych standardów
  • zapewnienie należytej estetyki ekspozycji
  • działania merchandisingowe zgodnie ze standardami Klienta
  • raportowanie pracy

WYMAGANIA:

  • aktualna książeczka sanepidowska
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • dyspozycyjność do pracy dorywczej w marketach
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

 OFERUJEMY:

  • pracę dla firmy o uznanej marce
  • możliwość nawiązania stałej współpracy
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • praca od poniedziałku do piątku (8 godz. dziennie)

Osoby zainteresowane ofertą serdecznie zachęcam do przesłania swojego CV

W przesyłanych aplikacjach proszę o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.