Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/08/2018.

Merchandiser/ Dekorator punktów sprzedaży (k/m)

Wrocław, dolnośląskie

beeline Poland Sp. z o.o

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • obsługa merchandisingowa - układanie biżuterii w znanych sklepach odzieżowych
  • utrzymywanie czystości i estetycznego wyglądu ekspozycji;
  • raportowanie o problemach z ekspozycją;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • przeprowadzanie inwentur
  • tworzenie zamówień
  • wprowadzanie obniżek sezonowych oraz nowych kolekcji

Twój profil:

Poszukujemy odpowiedzialnych osób o pogodnym usposobieniu, lubiących pracę wśród ludzi, a zarazem takich, które są kreatywne i posiadają zmysł estetyczny.

Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczysz się u nas!

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • interesujący zakres obowiązków
  • niepełny wymiar etatu - 0,5 etatu (ok. 20h tygodniowo)
  • elastyczny grafik z wolnymi weekendami
  • dodatkowe benefity (karnety sportowe, bilety do kina itp.)

beeline jest liderem na rynku europejskim oferującym modną i stylową biżuterię oraz inne... akcesoria kobiece. Marki „SIX” oraz „I am” są wybitną oznaką sukcesu naszej firmy. Jesteśmy obecni w 9300 lokalizacji w 23 europejskich krajach. Pasja, jakość oraz praca w przyjemnej atmosferze to podstawowe wartości naszej firmy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praca dla studenta , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Inne