Merchandiser (Brzeg/Nysa/Oława)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Nysa, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Nysa

Praca mobilna na terenie miast: Brzeg, Nysa, Oława
w każdym mieście obsługuje się 1 sklep

Opis stanowiska:

  • Dbanie o prawidłową ekspozycję produktów na półkach sklepowych
  • Regularne wizyty w wyznaczonych sklepach na podległym terenie zgodnie z tygodniowym planem
  • Raportowanie w aplikacji mobilnej
  • Instalacja materiałów reklamowych
  • Obsługa 3 sklepów na terenie podległych miast

Wymagania:

  • dostępność od poniedziałku do piątku (praca mobilna)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od 02.07.2018

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w wysokości 2700 zł brutto/miesięcznie
  • premia do 25% miesięcznego wynagrodzenia (przyznawana zgodnie z wewnętrznymi zasadami klienta)
  • praca od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie za pośrednictwem Adecco
  • niezbędne narzędzia służbowe: samochód, telefon z aplikacją do raportowania
  • niezbędne szkolenia wprowadzające i cykliczne

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku: APLIKUJ

Numer referencyjny: Merch/OPL/07.2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.