ManpowerGroup Sp. z o.o.

Merchandise Planner

Miejsce pracy: Oświęcim

Twoje zadania:

  • Tworzenie planów sprzedażowych i budżetów zakupowych
  • Analiza i interpretacja danych liczbowych
  • Współpraca z Product Managerem oraz Alokatorem
  • Rozwój narzędzi analitycznych i raportowych

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości Excela
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Zdolności analitycznych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy (rozpocznij pracę między 7:30 a 8:30)
  • Narzędzia niezbędne do pracy - laptop i telefon
  • Pakiet benefitów (Multisport, Opieka medyczna, Zniżka pracownicza)

Miejsce pracy: Andrychów

Oferta dot. pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials