MERCEDES, VOLVO, SCANIA, MAN MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Work Supply

Norwegia, zagranica

Work Supply
Work Supply
Work Supply AS
Jesteśmy firmą rodzinną z 11 letnim doświadczeniem, która zatrudnia ponad 100 specjalistów w autoryzowanych serwisach samochodowych na terenie Norwegii. Świadczymy usługi dla partnerów skupiających światowe marki z branży motoryzacyjnej.

Kandydat wybierający naszą firmę otrzymuje legalną pracę oraz kompleksowe wsparcie umożliwiające rozpoczęcie kariery w Norwegii. Wiemy jak ważny jest dobry start, dlatego nasi pracownicy są otoczeni specjalną opieką. Pomagamy w sprawach urzędowych oraz dbamy o kwestie związane z organizacją mieszkania. Dokładamy starań aby zapewnić dobrą atmosferę sprzyjającą rozpoczęciu kariery zawodowej.

Miejsce pracy: Norwegia

Autoryzowany serwis samochodowy mechaników ciężarowych, bus, van, najlepiej z doświadczeniem z MAN, VOLVO, SCANIA, MERCEDES lub Renault.

REKRUTACJA 16.02.2019 SOBOTA, WARSZAWA, 17.02.2019 NIEDZIELA KRAKÓW

WYJAZDY LUTY, MARZEC, KWIECIEŃ

MOŻLIWOŚĆ WYJAZDU NA OKRES OD KWIETNIA DO SIERPNIA 2019

Obowiązki:

  • Serwis, naprawy mechaniczne
  • Min. podstawowe naprawy elektryczne
  • Diagnostyka komputerowa

Informacje o okolicy:

  • Piękna przyroda - góry, fiordy
  • Wiele atrakcji na spędzenie wolnego czasu
  • Bardzo doby i łatwy dostęp do lotniska

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

  • Dyplom mechanika lub długoletnie doświadczenie zawodowe
  • Dużym atutem są szkolenia, kursy związane z wykonywanym zawodem z różnych marek
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w autoryzowanych serwisach
  • Prawo jazdy: B (wymagane), C i D (preferowane) -
  • Znajomość języków: średniozaawansowany angielski
  • Motywacja do pracy, samodzielności w pracy
  • Otwarty na pracę zmianową
  • Wysoka wydajność i jakoś w pracy

ZAPEWNIAMY:

  • UMOWA O PRACĘ U NORWESKIEGO PRACODAWCY NA STAŁĘ OD 1 DNIA PRACY
  • Norweskie wynagrodzenie i świadczenia
  • Nadgodziny w pracy, możliwa zamiana na dni wolne
  • Dodatkowa wynagrodzenie za pracę zmianową
  • Kurs języka norweskiego - bezpłatny
  • Pomoc w pokryciu depozytu za mieszkanie
  • Pokrycie kosztów mieszkania - do pierwszej wypłaty
  • Pozwolenie na pracę, zezwolenie na pobyt, rejestracja podatkowa i ubezpieczenie
  • Poufność - nie skontaktujemy się z Twoim obecnym pracodawcą
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Work Supply