Carrefour Polska Sp. z o.o.

Menedżer Zmiany

Miejsce pracy: Warszawa

DOCENIAMY CIĘ ZA TO, ŻE:

  • masz doświadczenie w handlu i zawsze patrzysz "okiem" klienta,
  • chętnie podejmujesz inicjatywę, działasz odpowiedzialnie i samodzielnie,
  • świetnie planujesz i organizujesz swoją pracę,
  • potrafisz budować i rozwijać ekipę.

TWOJE ZADANIA:

  • zapewniasz komfort zakupów i obsługę klientów na wysokim poziomie,
  • proponujesz nowe rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby klientów ,
  • zarządzasz sklepem i odpowiadasz za jego wyniki,
  • rozwijasz współpracowników i budujesz przyjazną atmosferę.

MAMY DLA CIEBIE:

  • samodzielne stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie: umowę o pracę, umowę na czas nieokreślony już po pół roku,
  • ścieżkę kariery, którą możesz samodzielnie kształtować,
  • szkolenia zawodowe i specjalistyczne,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • wsparcie, jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne, konkursy motywacyjne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.