Menedżer Zespołu Testów

Alior Bank S.A.

Kraków, małopolskie

Mamy dla Ciebie zadania z zakresu:

  • zarządzaniu zespołem testów w tym rozwój kompetencji pracowników, budowanie zaangażowania,
  • budowaniu, rozwoju, utrzymaniu relacji z wewnętrznym klientem,
  • aktywna współpraca w TRIBE w roli TEST LIDER,
  • współpracy z innymi Działami IT oraz Departamentami Biznesowymi,
  • współpracy z dostawcami zewnętrznymi,
  • wspieraniu procesu wdrażania nowych systemów/produktów w ramach procesu testowego.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • bardzo dobrze zna proces testowy,
  • posiada doświadczenie w testowaniu ,
  • praktycznie zna narzędzie JIRA ,
  • dobrze organizuje pracę własną i pracę Zespołu,
  • potrafi pracować pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu,
  • otwartą na podróże (Zespół w 3 lokalizacjach).

Dodatkowym atutem może okazać się:

  • praca w metodologii SCRUM,
  • certyfikat ISTQB Test Manager/ Professional Scrum Master,
  • znajomość produktów bankowych dla Klienta Biznesowego

W zamian oferujemy:

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.