Menedżer Zespołu Sprzedaży

Compensa

Gdańsk, Kwidzyn, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Compensa Dystrybucja – firma działająca na rynku z ogromnym potencjałem ubezpieczeń na życie. Z perspektywy klienta i Doradcy Ubezpieczeniowego, oferuje produkty kompleksowe, oparte na elastycznych i realnych rozwiązaniach. Niejednokrotnie konkurencyjnych na rynku. Z perspektywy Menedżera Zespołu, dająca możliwość budowania różnorodnych i efektywnych zespołów. Jeżeli część z tych elementów jest dla Ciebie istotna, przeczytaj naszą ofertę.

Najważniejsze cele i zadania do realizacji na tym stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem Doradców Ubezpieczeniowych
  • Udzielanie feedbacku na podstawie obserwacji, indywidualnych i grupowych wyników sprzedażowych
  • Ustalanie celów indywidualnych i zespołowych – mierzalnych, realnych oraz opierających się na konkretach
  • Rekrutacja i wdrażanie nowych Doradców do Twojego zespołu
  • Umiejętne przekazywanie wiedzy z techniki sprzedaży, produktu, pracy z klientem

Co zyskasz dla siebie:

  • Wynagrodzenie zależne do tego w jakim stopniu się zaangażujesz: premia i prowizja
  • Pełne wdrożenie oraz pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju w kierunku prowadzenia samodzielnego biura menedżerskiego

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć, rozwijać rynek ubezpieczeń i budować swój wizerunek jako Menedżera Zespołu Sprzedaży - wyślij do nas swoje CV.

Prezentacja firmy

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o. to firma doradztwa finansowego, zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca