Menedżer zarządzający plantacją

Poland Plants Sp. z o.o.

66-627 Janiszowice, lubuskie

Opis stanowiska pracy

• Nadzór i odpowiedzialność za prowadzenie plantacji,
• Wykonywanie wszelkich działań związanych z techniczną stroną prowadzenia plantacji,
• Koordynacja pracy dużych grup pracowników produkcji roślinnej.

Wymagania

• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących,
• Ukończona średnia szkoła zawodowa – ogrodnictwo lub rolnictwo,
• Mile widziane praktyczne doświadczenie w ogrodnictwie/rolnictwie,
• Umiejętności techniczne w prowadzeniu plantacji,
• Znajomość mechaniki i umiejętności w tym obszarze,
• Umiejętność kierowania zespołem pracowników,
• Znajomość języków DE lub ENG.

Prezentacja firmy

Poland Plants Sp. z o. o., jest córką holenderskiej firmy Vissers. Na p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo