Menedżer Ośrodka

Portal-medica.pl

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Ośrodek Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego Sp. z o.o. w Rzeszowie zatrudni osobę na stanowisku:

Menedżer

Zakres obowiązków:

Działania strategiczne i operacyjne:
• Budowanie i wdrażanie krótko- i długoterminowej strategii biznesowej firmy
• Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług w placówce,
• Wyznaczanie i realizacja celów biznesowych
• Kontrola i optymalizacja kosztów w zakresie rentowności spółki i jej działów
• Dbanie o stały rozwój zakresu i jakości świadczonych usług
• Kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki na rynku
• Planowanie nowych działań marketingowych we współpracy z firmą zewnętrzną (proponowanie rozwiązań z zakresu reklamy i marketingu, w tym optymalizacja działań reklamy online i offline (Adwords, Facebook, reklama bezpośrednia, pozycjonowanie); kontakty z mediami w celu wystąpień w roli ekspertów
• Comiesięczna analiza działania spółki
• Analiza konkurencji na rynku i wskazywanie kierunków rozwoju
• Bieżące zarządzanie placówką medyczną
• Zarządzanie zespołem pracowników (optymalizacja zatrudnienia, działania rozwojowe i motywacyjne, okresowa ocena pracy)
• Realizacja wysokiego standardu jakości (zapewnienie optymalnej dostępności do oferowanych usług)
• Nadzór nad prawidłowością wyposażenia medycznego
• Reprezentowanie placówki w instytucjach zewnętrznych
• Kontrola i nadzór nad przechowywaniem, przygotowywaniem dokumentacji księgowej do przekazania dla księgowego oraz współtworzenie umów
• Tworzenie procedur usprawniających działanie firmy
• Raportowanie swojej pracy do właścicieli spółki
• Zarządzanie podległym zespołem

Oczekiwania:

- Wyższe, mile widziane kierunkowe
- Minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- 5-letnie doświadczenie zawodowe
- Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii biznesowej
- Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
- Doświadczenie w branży medycznej – bardzo mile widziane
- Wysokie umiejętności interpersonalne
- Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i organizacyjne
- Skuteczność w realizacji celów
- Samodzielność w realizacji zadań
- Kreatywność
- Sumienność
- Zaangażowanie
- Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- Znajomość programów komputerowych: MS Office

Oferta:

- możliwość rozwoju i wpływania na strategie spółki
- praca w przyjaznej atmosferze
- narzędzia pracy
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + system premiowy

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia