MENEDŻER Kliniki

Portal-medica.pl

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Menedżer - opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Działania strategiczne i operacyjne:

  • Budowanie i wdrażanie krótko- i długoterminowej strategii biznesowej firmy
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych produktów i usług w placówce,
  • Wyznaczanie i realizacja celów biznesowych
  • Kontrola i optymalizacja kosztów w zakresie rentowności spółki i jej działów
  • Dbanie o stały rozwój zakresu i jakości świadczonych usług
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku placówki na rynku
  • Planowanie nowych działań marketingowych we współpracy z firmą zewnętrzną (proponowanie rozwiązań z zakresu reklamy i marketingu, w tym optymalizacja działań reklamy online i offline (Adwords, Facebook, reklama bezpośrednia, pozycjonowanie); kontakty z mediami w celu wystąpień w roli ekspertów
  • Comiesięczna analiza działania spółki
  • Analiza konkurencji na rynku i wskazywanie kierunków rozwoju
  • Bieżące zarządzanie placówką medyczną
  • Zarządzanie zespołem pracowników (optymalizacja zatrudnienia, działania rozwojowe i motywacyjne, okresowa ocena pracy)
  • Realizacja wysokiego standardu jakości (zapewnienie optymalnej dostępności do oferowanych usług)
  • Nadzór nad prawidłowością wyposażenia medycznego
  • Reprezentowanie placówki w instytucjach zewnętrznych
  • Kontrola i nadzór nad przechowywaniem, przygotowywaniem dokumentacji księgowej do przekazania dla księgowego oraz współtworzenie umów
  • Tworzenie procedur usprawniających działanie firmy
  • Raportowanie swojej pracy do właścicieli spółki
  • Zarządzanie podległym zespołem

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe
  • Doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii biznesowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Doświadczenie w branży medycznej – bardzo mile widziane
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i organizacyjne
  • Skuteczność w realizacji celów
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Kreatywność
  • Sumienność
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość programów komputerowych: MS Office

Oferta:

  • możliwość rozwoju i wpływania na strategie spółki
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • narzędzia pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia + system premiowy

Zapraszamy do kontaktu:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia