Menedżer ds. Relacji z Partnerami Biznesowymi

Fundacja Integracja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundacja Integracja prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Rola i zakres odpowiedzialności:

  • Budowanie relacji z partnerami biznesowymi i oferowanie usług Fundacji
  • Skuteczne pozyskiwanie partnerów biznesowych do współpracy w zakresie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami oraz projektów CSRowych
  • Doradztwo i wsparcie merytoryczne pracodawców w zakresie zatrudniania osób z niepełnosprawnościami
  • Kreowanie i realizacja projektów dedykowanych dla kluczowych klientów
  • Zarządzanie serwisem rekrutacyjnym sprawniwpracy.com
  • Rozwój nowych usług w oparciu o analizę potrzeb klientów i partnerów Fundacji
  • Opracowywanie i wdrażanie procesów i procedur zapewniających najwyższą jakość doświadczenia klientów
  • Działania komunikacyjne i promocyjne we współpracy z Działem Marketingu
  • Monitorowanie trendów oraz kreowanie nowych usług w obszarze zatrudniania osób z niepełnosprawnościami
  • Zarządzanie zespołem i efektywna koordynacja współpracy z innymi działami Fundacji oraz partnerami zewnętrznymi

Oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania i możliwość wpływania na zmianę otaczającego nas świata
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Wysokie standardy pracy i dobrą atmosferę w zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia i niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjną lokalizację – centrum Warszawy

Oczekujemy:

  • Zaangażowania i wrażliwości społecznej
  • Umiejętności budowania relacji z partnerami biznesowymi, potwierdzonej doświadczeniem
  • Wysokich kompetencji zespołowych i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Nastawienia na zrozumienie potrzeb i kreowanie wartości dla wszystkich interesariuszy
  • Wykształcenia wyższego o profilu biznesowym lub pokrewnym
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 3 lata)
  • Doświadczenia w zarządzaniu projektami w obszarze HR lub CSR
  • Doświadczenia w rozwijaniu i wprowadzaniu na rynek nowych usług
  • Systemowego myślenia i konsekwencji w działaniu
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Minimum dobrej znajomości języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Fundacja Integracja działa od 1994 roku i jest jedną z największy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja