Menedżer ds. Kluczowych Klientów

Grupa Goldenmark

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Goldenmark jest liderem rynku złota i srebra inwestycyjnego w Polsce. Dysponujemy największą siecią sprzedaży detalicznej. Poprzez profesjonalny skup złota, weryfikację i wstępną rafinację we własnym laboratorium bierzemy aktywny udział w procesie produkcji złota. Jesteśmy dostawcą metali szlachetnych dla klientów indywidualnych i biznesowych (dostawca hurtowy, biżuterii i półproduktów dla jubilerów). W związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

  • pozyskiwanie nowych klientów (segment klientów detalicznych oraz zamożnych)
  • aktywne indywidualne uczestnictwo w lokalnych eventach, targach itp. w celu nawiązania relacji z potencjalnymi klientami
  • realizację indywidualnych oraz zespołowych celów sprzedażowych - jakościowych i ilościowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi oraz nowymi klientami firmy
  • bieżącą obsługę klientów oddziału: sprzedaż i skup metali szlachetnych, prowadzenie dokumentacji i inwentaryzacji zgodnie z procedurami
  • zapewnienie obsługi oraz doradztwa na najwyższym poziomie zgodnie ze standardami i procedurami firmy.

Oczekiwania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów oraz finalizacji kontraktów / umów sprzedażowych, poparte sukcesami
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych lub usług bankowych
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość i chęć doskonalenia swoich umiejętności oraz podnoszenia kompetencji zawodowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • atrakcyjny system premiowy
  • przyjazną i otwartą atmosferę w pracy
  • możliwość awansu i rozwoju osobistego (w tym udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych)
  • opiekę medyczną oraz pakiet sportowo-rekreacyjny.

Prezentacja firmy

Grupa Goldenmark, zrzeszając spółki zajmujące się obrotem metali ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi