Menedżer ds. Klientów Strategicznych

Kaczmarski Inkasso

Wrocław, dolnośląskie

Kaczmarski Inkasso Kaczmarski Inkasso
Kaczmarski Inkasso jest najdłużej działającą na polskim rynku finansowym firmą, oferującą kompleksową obsługę wierzytelności. W ciągu 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie niezbędne w skutecznym zarządzaniu należnościami naszych Klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy budujemy nowe zespoły - oferujemy możliwość pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Kaczmarski Inkasso jest najdłużej działającą na polskim rynku finansowym firmą, oferującą kompleksową obsługę wierzytelności.

W ciągu 25 lat działalności zdobyliśmy doświadczenie

niezbędne w skutecznym zarządzaniu należnościami naszych Klientów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług lub towarów,
  • Umiejętności organizacji czasu pracy i samodzielności w działaniu,
  • Dobrej prezencji i wysokiej kultury osobistej,
  • Prawo jazdy kat.B i gotowości do podróżowania.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego.

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów strategicznych- bezpośredni kontakt z decydentami/ zarządem,
  • Rozwój i umacnianie relacji z aktywnymi klientami spółki,
  • Przygotowywanie prezentacji oraz ofert, a także negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • Udział w tworzeniu i realizacji strategii firmy.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Dostęp do dodatkowego ubezpieczenia NNW, prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport.