Menedżer ds. inwestycji (izolacje techniczne) - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, wiodącego dystrybutora materiałów budowlanych, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Menedżer ds. inwestycji, posiadających doświadczenie oraz wiedzę z zakresu izolacji technicznych oraz materiałów ppoż.

Menedżer ds. inwestycji (izolacje techniczne)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Wprowadzenie produktów z zakresu izolacji technicznych oraz materiałów ppoż. do oferty (ustalenia warunków handlowych z producentami).
  • Pozyskiwanie i nadzorowanie inwestycji w podelgłym regionie.
  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków współpracy.
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami (firmami wykonawczymi, inwestorami, GW).
  • Doradztwo techniczne dla klientów.
  • Podejmowanie działań marketingowych związanych z promowaniem nowej gamy produktów.

Wymagania:

  • Znajomość branży i materiałów izolacji technicznych (wentylacja, klimatyzacja, ppoż, konstrukcje stalowe).
  • Szerokie kontakty z firmami wykonawczymi, GW, Inwestorami.
  • Min. 3 lata doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży na podobnym stanowisku poparte sukcesami.
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i odpowiedzialność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Obsługa autocad’a (mile widziana).
  • Znajomość procedur i przepisów ppoż (mila widziana).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę lub B2B.
  • Stabilne warunki zatrudnienia, możliwość budowania działu i zespołu od podstaw.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).
  • Elastyczne czas pracy.
  • Benefity pozapłacowe.
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od realizacji założonych celów sprzedażowych.
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.